İstanbul Ticaret Borsası

               

 • HABERLER
 • KOPUZ "TÜRK MİLLETİ, DEMOKRATİK OLGUNLUĞUNU YİNE GÖSTERDİ"
Başvuru Yapan: Gerçek Kişi

4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince istediğim bilgi veya belgeler aşağıda belirtilmiştir. Gereğini arz ederim.


T.C. Kimlik No (*)

:     


Ad Soyad (*)

:     


E-Posta (*)

:     


Telefon (*)

:     


Faks (*)

:     


Geri Dönüş Tercihiniz

:    


Adres (*)

:     İstenilen Bilgi / Belge (*)

:     


(*) Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.

Başvuru Yapan: Tüzel Kişi

4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince istediğim bilgi veya belgeler aşağıda belirtilmiştir. Gereğini arz ederim.


T.C. Kimlik No (*)

:     


Ad Soyad (*)

:     


E-Posta (*)

:     


Telefon (*)

:     


Faks (*)

:     


Geri Dönüş Tercihiniz

:    


Adres (*)

:     İstenilen Bilgi / Belge (*)

:     


(*) Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.  KOPUZ "TÜRK MİLLETİ, DEMOKRATİK OLGUNLUĞUNU YİNE GÖSTERDİ"
  (16.05.2023 . 11:40:26) (Okuma: 314)

  Türk milleti, demokratik olgunluğunu yine göstermiş ve gergin bir ortamda girilen seçimleri huzur ve güven içinde tamamlamıştır.

  Yirmi yılı aşkın bir süredir memleketi yöneten Ak Parti’nin önderliğindeki Cumhur İttifakı meclis çoğunluğunu kazanmıştır. Cumhurbaşkanlığı seçimleri ise kıl payıyla ikinci tura kalmıştır. 

  Bu seçim sonuçları, Türk milletinin iktidara ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güvendiğinin açık bir göstergesidir. Türk milleti, son yıllarda yaşanan pandemi, savaşlar, ekonomik sorunlar ve depremlerle sarsılan Türkiye’nin sorunlarını yine Sayın Cumhurbaşkanımızın çözeceğine inandığını göstermiştir.

  Türkiye için gerçek bir talihsizlik olduğunu düşündüğüm muhalefet cephesi ise yaşanan sorunlarla baş etmek için çabalayan hükumete karşı milletin teveccüh göstereceği bir alternatif olamadığını bir kez daha kanıtlamıştır.

  Son 20 yıldır Türkiye’nin kaderini değiştiren atılımlara imza atan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye için ne kadar büyük bir şans ise; her seçimde tekrar tekrar aldığı yenilgileri tahlil etmeyi dahi beceremeyen, seçim yenilgilerinden sonra sorumluluğu almak yerine, kendileri dışında herkesi suçlayan, Türk milletine hakaret içeren akıl dışı değerlendirmeleri şecaat arz edercesine fütursuzca sıralayan, ezberleri dışında her türlü veri ve bilgiye kapalı zihinleriyle dünyadan habersiz bir şekilde, aynı şeyi yapıp farklı sonuçlar bekleyen bir muhalefet o kadar şanssızlıktır.

  Ben bu düşüncelerle seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diliyor, iki hafta sonra da Türk milletinin önümüzdeki yüzyılda nasıl bir Türkiye’de yaşamak istediğini isabetli bir biçimde seçeceğine olan inancımı tekrarlıyorum.

   

Etkinlik Takvimi

Galeri

İstek, öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi belirtiniz.
 
       
Sektörel Sorun ve Çözüm Önerileri
       Dijital Tarım Pazarı'na (DİTAP) nasıl üye olunur?