İstanbul Ticaret Borsası

                       

 • HABERLER
 • TOBB, KOCAELİ SO MECLİS TOPLANTISI’NDA
Başvuru Yapan: Gerçek Kişi

4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince istediğim bilgi veya belgeler aşağıda belirtilmiştir. Gereğini arz ederim.


T.C. Kimlik No (*)

:     


Ad Soyad (*)

:     


E-Posta (*)

:     


Telefon (*)

:     


Faks (*)

:     


Geri Dönüş Tercihiniz

:    


Adres (*)

:     İstenilen Bilgi / Belge (*)

:     


(*) Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.

Başvuru Yapan: Tüzel Kişi

4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince istediğim bilgi veya belgeler aşağıda belirtilmiştir. Gereğini arz ederim.


T.C. Kimlik No (*)

:     


Ad Soyad (*)

:     


E-Posta (*)

:     


Telefon (*)

:     


Faks (*)

:     


Geri Dönüş Tercihiniz

:    


Adres (*)

:     İstenilen Bilgi / Belge (*)

:     


(*) Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.  TOBB, KOCAELİ SO MECLİS TOPLANTISI’NDA
  (21.09.2022 . 17:06:49) (Okuma: 48)

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Başkan Yardımcısı ve İSTİB Başkanı Ali Kopuz Kocaeli Sanayi Odası Meclis toplantısına katıldı.

  Kocaeli’nin ticaret, sanayi, tarım ve liman şehri olduğunu ve OSB’lerde, ihracatta, ar-ge ve yüksek teknolojide, ödenen vergide, mesleki eğitimde ve istihdamda, Türkiye’nin göz bebeği olduğunu söyleyen Hisarcıklıoğlu “Türkiye’de üretimi olan 4 bin üründen 788’inde iller arasında en çok üretimde ilk 3’te, 268 üründe birinci sırada. Sizlerin tüm bu başarılarıyla gurur duyuyoruz” dedi.

  Hafta sonu Azerbaycan’da olduğunu anlatan Hisarcıklıoğlu, Şuşa kentinde 200 işadamıyla birlikte İş Forumu düzenlediklerini ve daha sonra Cumhurbaşkanı Aliyev’in şahsına tevdi ettiği Devlet Nişanını almak üzere Bakü’ye geçtiğini söyledi. Hisarcıklıoğlu, “Bu kıymetli ödülü, camiamız ve sizlerin adına alarak yurda döndük. Bu gurur hepimizindir ve dolayısıyla bunun mutluluğunu burada da birlikte yaşamak istedim” şeklinde konuştu.

  TOGG fabrikasının 29 Ekim’de açılacağını ifade eden Hisarcıklıoğlu, “2023’ün Mart ayından itibaren de Kocaeli’nin yollarında arabamızı görmeye başlıyoruz. Oda ve Borsa camiamızın kurucu ortağı olduğu bu girişimi başarıya ulaştırmış olmak da, hepimiz için ayrı bir gurur ve iftihar kaynağıdır. TOGG’un en önemli tedarikçilerinden biri de Kocaeli’dir. Burada 35 tedarikçimiz bulunuyor” dedi.

  Hisarcıklıoğlu, “Biliyorsunuz, pandemi döneminde de, Başkanlarımla birlikte çalışarak, sizlere yönelik pek çok desteğin çıkmasını sağladık. Elbette yapılması gereken daha çok iş var. TOBB olarak bunları da takip ediyor ve dile getiriyoruz” dedi.

   

   

   

Etkinlik Takvimi

Galeri

İstek, öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi belirtiniz.
 
       
Sektörel Sorun ve Çözüm Önerileri
       Dijital Tarım Pazarı'na (DİTAP) nasıl üye olunur?