İstanbul Ticaret Borsası

               

 • İSTİB
 • Gıda İşletmeleri
Başvuru Yapan: Gerçek Kişi

4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince istediğim bilgi veya belgeler aşağıda belirtilmiştir. Gereğini arz ederim.


T.C. Kimlik No (*)

:     


Ad Soyad (*)

:     


E-Posta (*)

:     


Telefon (*)

:     


Faks (*)

:     


Geri Dönüş Tercihiniz

:    


Adres (*)

:     İstenilen Bilgi / Belge (*)

:     


(*) Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.

Başvuru Yapan: Tüzel Kişi

4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince istediğim bilgi veya belgeler aşağıda belirtilmiştir. Gereğini arz ederim.


T.C. Kimlik No (*)

:     


Ad Soyad (*)

:     


E-Posta (*)

:     


Telefon (*)

:     


Faks (*)

:     


Geri Dönüş Tercihiniz

:    


Adres (*)

:     İstenilen Bilgi / Belge (*)

:     


(*) Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.

  GIDA İŞLETMELERİ İÇİN YASAL SORUMLULUKLAR EĞİTİMİ

  Başvuru için son tarih 06.04.2021 

   

  Kayıt ve eğitim programı ile ilgili sorularınız için

  0212 511 84 40-158   adem.keskin@istib.org.tr

   

  Gıda İşletmeleri Bilgilendirme Eğitimleri” isimli projemizle;

   

  12 Nisan 2021 tarihinde Borsa üyelerine yönelik “Gıda İşletmeleri için Yasal Sorumluluklar Eğitimi’ verilecektir. Eğitimde özellikle Tarım Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Çalışma Bakanlığının kanun ve yönetmeliklerindeki değişikliklere değinilecek olup gıda işletmelerinin resmi otoritelere karşı yasal sorumlulukları ve üreticilerin tabi tutuldukları resmi denetim süreci gibi konularda gıda işletmelerinin bilgilendirilmesini amaçlamaktadır. Komite üyelerimizin ortak talebi üzerine 7223 Sayısı Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeler eğitim içinde özel olarak ele alınarak anlatılacaktır.

  Projemiz, İstanbul Ticaret Borsası liderliğinde, Güvenilir Ürün Platformu yetkilileri koordinatörlüğünde yürütülecektir. Eğitim, sözkonusu platform üyesi gıda mühendisi, ziraat mühendisi ve veteriner hekimler tarafından online olarak verilecektir. Eğitime katılanlar “Gıda İşletmeleri Bilgilendirme Eğitimi Sertifikası” almaya hak kazanacaktır. Sertifika Borsamız tarafından Güvenilir Ürün Platformu onaylı olacak ve katılımcılara basılı olarak gönderilecektir. Söz konusu eğitim 1 gün, toplam 2 online ders olacak şekilde yapılacaktır.

  Kişi sınırlaması bulunmamakla birlikte firmalardan birden fazla kişi katılabilecektir. Her katılımcı zoom programına girişte isim/soy isim yazarak ve kendine ait mail ile giriş yapacaktır. Programa kayıt için 06.04.2021 tarihine kadar kayıt linkine girilerek, gerekli alanların doldurularak gönderilmesi gerekmektedir.

   

  Not: Eğitimlerimiz ücretsiz olup, her katılımcı için ayrı başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Kayıt için belirteceğiniz güncel e-posta adresinize zoom bağlantı linkleri iletilecektir.

   

  Eğitim Adı:          Gıda İşletmeleri Bilgilendirme Eğitimi

  Eğitim Tarihi:      12 Nisan 2021

  Eğitim Saati:       10.30 - 12.00    /    12.30 - 14.00  

  Eğitmenin Adı:    Serkan Tosun - Veteriner Hekim - İstanbul Üniversitesi   (Çeşitli gıda laboratuari, denetim ve hijyen eğitim firmalarında ISO 9001, ISO 22000, TS EN ISO/IEC 17025 ve TS EN ISO/IEC 17020   eğitim-kurs ve seminerleri düzenleyerek eğitimler vermiştir. Gıda üretimi, depolama, işleme ve satış hizmetleri  veren kuruluşlar için İyi Üretim/İyi Hijyen Uygulamaları ile Gıda hizmetleri dışında, Otel, Turistik tesisler ve Sosyal Tesislerin Günübirlik Dinlenme ve rekreasyonel Alanları (Hamam, sauna, spa gibi yerler)  denetim, laboratuvar ve eğitim hizmetleri verilmesinde ve yönetiminde görev almıştır. Halen İstanbul Veteriner Hekimler Odası Gıda Komisyon başkanlığı görevinde bulunmakta  mesleki eğitim ve seminerler vermeye devam etmektedir.)

   

Etkinlik Takvimi
İstek, öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi belirtiniz.
 
       
Sektörel Sorun ve Çözüm Önerileri
       Dijital Tarım Pazarı'na (DİTAP) nasıl üye olunur?